Спеціальність «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

ОПП «Декоративно-прикладне мистецтво»

Кваліфікація: «Керівник аматорського колективу декоративно-прикладного мистецтва, художник-виконавець, викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів»

 

Форма навчання – денна (на базі 9 класів)

Термін навчання – 3 роки 10 місяців

 

Форма навчання – заочна (на базі 11 класів)

Термін навчання – 2 роки 10 місяців

 

Українське народне і професійне декоративно-прикладне мистецтво набуло широкого визнання в нашій країні і за кордоном, сьогодні воно є важливою складовою частиною системи художньої освіти. До нього і надалі постійно зростає інтерес.


Навчаючись, ви отримаєте знання з рисунку, живопису, шрифтів, ліплення, основ кольорознавства та композиції. Основне місце серед спеціальних дисциплін відводиться декоративно-прикладній творчості, в ході вивчення якої студенти набувають технічних навичок різних видів аплікації, художньої обробки дерева, українського народного розпису, батику, ткацтва, кераміки тощо. Студенти вивчають також історію образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, вікову психологію, педагогіку, методику викладання образотворчого мистецтва, комп’ютерну графіку, оволодівають роботою з різними програмами, працюють в Інтернеті. 


Після закінчення училища випускники можуть продовжити навчання за фахом або працювати в гуртках, студіях при загальноосвітніх навчальних закладах, будинках творчості, школах естетичного виховання.