Спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності»

ОПП «Народне пісенне мистецтво»

Кваліфікація: «Організатор соціокультурної діяльності, керівник аматорського хорового колективу»

 

Форма навчання – денна (на базі 9 класів)

Термін навчання – 3 роки 10 місяців

 

Форма навчання – заочна (на базі 11 класів)

Термін навчання – 2 роки 10 місяців

 

Українська пісня… Хто не захоплювався її чистотою, красою і мелодійністю, мудрістю і глибиною змісту! Зачаровує, торкається найпотаємніших струн серця, збуджує прекрасні почуття, несе людям радість.

 

Навчаючись на ОПП «Народне пісенне мистецтво», ви отримаєте знання з методики роботи з народним хоровим колективом, постановки голосу, гри на музичних інструментах, організації і керування фольклорним ансамблем, збирання, обробки та розповсюдження народної пісенної культури і мистецтва; знання в області організації дозвілля, психології, етики, мистецтва, народної творчості, виконавських мистецтв, спорту, економіки, менеджменту, маркетингу, реклами тощо. Студенти вивчають такі спеціальні дисципліни: диригування, хоровий клас, хорове аранжування, постановка голосу, розшифровка народних пісень, хорова література, ансамбль, сольфеджіо, теорія музики, інші.

 

Діяльність організатора соціокультурної діяльності спрямована на задоволення духовних потреб населення у сфері дозвілля. Соціокультурна робота є багатофункціональною, включає в себе організацію вільного часу, відпочинку і розваг для населення, використання різноманітних менеджерських, маркетингових, рекламних і управлінських технологій в області спорту, культури, мистецтва і масових видовищ.

 

Отриманий фах дає можливості випускникам закріпитись на робочих місцях в якості диригентів, керівників аматорських хорових колективів, фольклорних ансамблів, співаків-артистів професійних хорових колективів; працювати у центрах дозвілля різних форм, будинках творчості, будинках культури, закладах освіти і культури, будинках відпочинку, санаторіях, пансіонатах, дитячих спортивно-оздоровчих таборах, підрозділах з соціокультурної роботи компаній та організацій, підприємствах екскурсійно-туристичного бізнесу, рекламних агентствах тощо.