Художній керівник та диригент – Володимир Федорович Заремба

 

Історія естрадного оркестру Тульчинського училища культури розпочалась у 1977 році. Спочатку це був вокально-інструментальний ансамбль, учасниками якого були студенти духового, народного та хорового відділів.

Пізніше ВІА поповнився новими музикантами і став естрадним оркестром, який складався з 5-ти саксофонів (2 альта, 2 тенори, 1 баритон), 4 труби, 2 тромбона і ритм групи.

Солістами оркестру є викладачі – Ярова Інна Володимирівна та Плаксій Ірина Вікторівна.

Репертуар складається з кращих зразків вітчизняної та зарубіжної естрадної музики.

Естрадний оркестр виступав у районах, селах області, у містах Вінниці та Києві. Брав участь у телепрограмі «Сонячні кларнети». З чоловічим хором Тульчинського РВВС виступав у Києві на концерті, присвяченому другій річниці УМВС у великому залі Національної Академії музики.

У 1997 році аматорському естрадному оркестру під керівництвом Заремби В.Ф. було присвоєно звання «народний».

Керівник оркестру Заремба В.Ф. відзначений грамотами та подяками Міністерства культури України, обласного управління культури і туризму, Тульчинської районної державної адміністрації, районної, міської ради, дирекції училища.

У 2009 році Зарембі В.Ф. присвоєно звання «Заслужений працівник культури України».

Народний аматорський естрадний оркестр є учасником і дипломантом Всеукраїнського конкурсу естрадної музики. З метою естетичного виховання населення виїздить з концертними програмами в райони області, надає методичну і практичну допомогу керівникам оркестрів на місцях.