Керівник – Любов Степанівна Грушко

Хоровий колектив Тульчинського училища культури був створений у 1980 році. Очолювала колектив викладач училища Гарбулінська Тетяна Єгорівна.

З 1992 року незмінним керівником колективу є викладач-методист вищої категорії Грушко Любов Степанівна.

У 2000 році колективу було присвоєно звання «народний», яке він постійно підтверджує.

Колектив неодноразово був нагороджений Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницького обласного управління культури і мистецтв, Будинку народної творчості, Тульчинської районної державної адміністрації та районної ради, відділом культури Тульчинської державної адміністрації, дирекцією училища.

У 2002 році колектив став дипломантом фестивалю-конкурсу хорових колективів «Леонтовича пісня понад світом лунає», присвяченого 125-річчю від дня народження композитора.

У 2004 році – був нагороджений дипломом за високий виконавський рівень і участь у Днях культури Вінницької області у місті Києві і творчому звіті майстрів мистецтв «Краса України – Поділля», присвячених 130-ій річниці від дня народження М.Д. Леонтовича.

З 2012 року – постійний учасник обласного фестивалю хорового мистецтва «Співає Поділля Леонтовича» (місто Вінниця).

У жовтні 2016 року – став лауреатом ІІ-го ступеню VІІІ-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу колективів народного хорового співу імені Порфирія Демуцького (місто Київ).

На сьогоднішній день колектив нараховує більше 60-ти учасників, серед яких викладачі та студенти училища. У його репертуарі – понад 50 творів українських та зарубіжних композиторів, хорових обробок українських народних пісень, творів духовної музики.

На базі хорового колективу створено чоловічий ансамбль «Нестер», жіночий ансамбль «Зореграй» та ансамбль автентичного співу «Любава».