Керівник – Любов Андріївна Прилипко

 

Студентський колектив «Маленький театр» Тульчинського училища культури було створено у 2002 році на базі режисерського виділу. Він об’єднав студентів різних курсів та різних відділів, яким небайдуже театральне мистецтво. У 2011 році колективу було присвоєно звання «народний».

З часу створення колективу і донині його незмінним художнім керівником та режисером-постановником є викладач циклової комісії режисерських дисциплін Любов Андріївна Прилипко.

За роки існування колективу, у співпраці з народним сімейним театром Прилипків, було здійснено постановку таких вистав, як «Дячиха» Т. Сулими, «Срібна казка» М. Бартєньєва, «Давня казка» С. Новіцької, «Мамочка Роза» В. Василишеної, «Раз, два три...» В. Леванова, «Кіт у чоботях» Д. Самойлова, музичну виставу «Кіт у чоботях» (виставу записано у фонди передачі «Театр перед мікрофоном» Вінницького обласного радіо, трансляцію було здійснено в січні 2012 та в грудні 2013 р.р.), концерт-реквієм «Мільйонів горе не заглушить час» (показано на сцені Вінницького академічного, музично-драматичного театру ім. М. Садовського), літературні вечори та літературно-музичні композиції «Свіча висока слова нашого» (до Дня української писемності, який відбувся в обласній науковій бібліотеці ім. Тімірязєва), «Наш Шевченко» (Всеукраїнський конкурс читців ім. Т. Шевченка), «Душа, яку не можна не почути» (вечір, присвячений творчості Л. Костенко ), «Там, де сумують журавлі» (пам’яті О. Танцюри), «Адреси моєї душі...» (поетичний вечір Ю. Хмелевського), «Поглянув з портрета Шевченко Тарас», мітинг-реквієм «Я пам’ятаю...» та інші.

Колектив є лауреатом першого обласного фестивалю молодіжних театральних колективів «Прем’єра» (м. Вінниця, 2003 р.), дипломантом Всеукраїнського конкурсу читців ім. Т.Г. Шевченка (м. Київ, 2004 р.), лауреатом обласних фестивалів «Театральна весна» (м. Хмільник, 2006 р.) та «Театральна осінь» (м. Іллінці, 2011 р.), лауреатом (диплом І-го ступеню) відкритого Всеукраїнського конкурсу читців, присвяченого пам’яті Т.Г. Шевченка (м. Київ, 2013 р.).

Колектив неодноразово брав участь у проведенні таких заходів обласного рівня: День Конституції України, День Соборності, День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, День виведення радянських військ з республіки Афганістан. А також в урочистостях, присвячених вшануванню Т.Г. Шевченка, 1025-річчя хрещення Русі та 1000-ліття Лядівського чоловічого скельного монастиря.

Колектив є постійним учасником загальноучилищних заходів і концертних програм, які проводяться у місті, районі та області.

Учасники колективу тісно співпрацюють з народним аматорським ансамблем народного танцю «Намисто» (кер. О. Маковій), народним музично-інструментальним ансамблем «Кобза» (кер. В. Тихоліз).