Керівник – Леонід Данилович Трачук

Концертмейстер – Віталій Володимирович Тихоліз

 

Оркестр української народної музики був створений у вересні 2011 року Трачуком Леонідом Даниловичем. Учасниками колективу стали викладачі та студенти Тульчинського училища культури, а також викладачі Тульчинської школи мистецтв.

У 2015 році Трачуку Л.Д. присвоєно звання «Заслужений працівник культури України». 

Оркестр здійснює музичний супровід хореографічних композицій і танців для народного аматорського ансамблю танцю «Намисто» (керівник Оксана Маковій).

Репертуар колективу різнохарактерний, його основу складають українські народні танці та танці народів світу (молдавські, румунські, польські, болгарські та інші).

Оркестр також працює в пісенному жанрі. Вокалістами є викладачі – Ярова Інна Володимирівна, Розлучна Альона Володимирівна та Плаксій Ірина Вікторівна. В репертуарі українські народні пісні «Ой на гору козак воду носить», «Гей Іване», «Два потоки з чорногори» (муз. Кос-Анатольського), а також оркестрові твори в обр. С. Орла «Буковинський марш» та «Аркан», гуцульська народна мелодія для скрипки з оркестром.

Колектив разом з народним аматорським ансамблем танцю «Намисто» бере активну участь у концертній діяльності міста, району, області, а також в обласних та всеукраїнських конкурсах і фестивалях народного танцю.

Робота оркестру спрямована на розширення творчого репертуару та прищеплення любові до народної музики, пісні, танцю.