Керівник – Кузнецова Леся Вікторівна

 

У 1974 році був створений чоловічий вокальний ансамбль «Юність». Керівником колективу до червня 2015 року був викладач училища, Заслужений працівник культури України Анатолій Васильович Цимбалюк, концертмейстером – Цимбалюк Діана Вікторівна – лауреат міжнародного конкурсу «Фортепіанна музика ХХІ століття» (місто Київ, 2001 р.).

З вересня 2015 року ансамбль очолив молодий викладач Захарчук Володимир Іванович, концертмейстер – Трач Валентина Вікторівна.

З 2016 року колектив змінив назву на чоловічий вокальний ансамбль української народної пісні «Подільські козаки». Його знову очолив Цимбалюк Анатолій Васильович, концертмейстер – Пасічник Оксана Валентинівна.

З вересня 2017 року колектив очолила Кузнецова Леся Вікторівна. Він змінив назву на чоловічий вокальний ансамбль «Нестер».

Колектив бере активну участь у концертній діяльності міста, району, області.

Репертуар колективу багатий та різнобарвний, він містить у собі велику палітру українських народних пісень та обробок пісень М. Леонтовича, загальновідомих місцевих авторів. Це пісні композиторів О. Злотника, О. Білаша, О. Чухрая, П. Майбороди, М. Николо, А. Матвійчука на слова В. Крищенка, М. Луківа, А. Малишка, Ю. Рибчинського, місцевого поета С. Сауляка та ін.