Спеціальність «Туризм»

ОПП «Туристичне обслуговування»

Кваліфікація «Фахівець з туристичного обслуговування»

 

Форма навчання – денна (на базі 9 класів)

Термін навчання – 2 роки 10 місяців

 

На зламі тисячоліть туризм став явищем, що увійшло у повсякденне життя майже третини населення планети. Туризм – це пріоритетна галузь світового господарства ХХІ століття. Індустрія туризму вважається однією з найбільш перспективних та цікавих. З кожним роком туризм розвивається і розширює свої кордони, все більше людей по всьому світу мріють відправитися в незабутні подорожі, подивитися визначні пам’ятки міста або поринути в його багатовікову історію. Це означає, що така професія, як фахівець з туристичного обслуговування, завжди буде актуальною.

 

Молодший спеціаліст для туристичної галузі готується для організації готельної, ресторанної і туристичної діяльності. Він оволодіває знаннями з етичних і психологічних основ ділового спілкування. Готується для роботи на посадах, пов’язаних із виконанням технологічних і функціональних процесів у туристичному бізнесі. Фахівці з туристичного обслуговування здійснюють прийом замовлень на надання туристичних послуг, контроль якості туристичних послуг, ділове листування за допомогою комп’ютерних засобів, ведуть документацію з використанням офісної оргтехніки, облік і збереження документації в поточній діяльності, забезпечують правові та організаційні норми охорони праці.

 

Отриманий фах надає можливості випускникам працювати в туристичних агенціях та на підприємствах, музеях, в бюро подорожей та екскурсій.