КерамДиво-2018

На базі комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради  з 04 по 09 червня 2018 року проходив Міжнародний фестиваль обдарованої молоді «КерамДиво-2018» під гаслом «Мистецтво об’єднує молодь».

Мета мистецького форуму – пошук, розвиток та підтримка обдарованої і креативної молоді, відродження і розвиток мистецьких та культурних традицій майстрів художньої кераміки, гончарства, живопису, популяризація народних традицій як безцінної історичної спадщини України.

Серед учасників заходу були студенти циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва Тульчинського училища культури: Білик Оксана і Рижий Максим (2-Д), Кравець Вікторія і Кучеренко Анжеліка (3-Д), а також викладачі Рижий В.С. і Лавренюк Н.І.

Упродовж фестивалю більшість часу юні митці провели у творчих майстернях, де змогли реалізувати свої ідеї та задуми на задану тематику. Для гостей також відбулися майстер-класи народних майстрів, змістовні вечори відпочинку, захоплюючі екскурсії Таврійським краєм та на о. Хортицю.

Оцінювали роботи конкурсантів компетентне журі, до складу якого увійшли представники Національної академії педагогічних наук, спілки майстрів народного мистецтва України та спілки художників України.

У підсумку  конкурсу Кучеренко Анжеліка та Рижий Максим відзначені 3-іми призовими місцями в номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Художня кераміка», а Білик Оксана отримала гран-прі фестивалю в номінації «Художня кераміка». Кожен конкурсант та керівник делегації отримав сертифікат учасника, а кожен заклад освіти – подяку за активну участь у Міжнародному фестивалі обдарованої молоді «КерамДиво-2018», вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, підтримку та гармонійний розвиток дитячої та юнацької творчості.

Ініціатор і організатор мистецької акції – семиразовий золотий призер Міжнародних виставок «Інноватика в освіті України» та «Сучасні навчальні заклади», двічі бронзовий призер Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні», тричі володар звання «Лідер сучасної освіти», лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України», Асоційована школа ЮНЕСКО – Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради.